Kadromuz

Kadromuz
kadro-img

Serdal Cengiz

Yönetici

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini Şehremini Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük eğitimi bölümünü futbol antrenörü olarak bitirdi. İki senesi profesyonel olmak üzere toplam on altı yıl süren futbolculuk yaşantısı içerisinde Galatasaray Spor Kulübü, İstanbulspor Kulübü, Zeytinburnu Spor Kulübü, Güngören Spor Kulübü ve Güngören Belediye Spor Kulübünde oynadı. Futbolculuk kariyeri boyunca kulüpler arası üç İstanbul Şampiyonluğu, bir Türkiye dördüncülüğü, bir Türkiye ikinciliği ve bir Türkiye birinciliği elde etti. Okullar arasında bir liseler arası İstanbul şampiyonluğu, bir liseler arası Türkiye şampiyonluğu, bir liseler arası Avrupa şampiyonluğu, bir üniversiteler arası İstanbul şampiyonluğu, bir üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu, bir üniversiteler arası futsal İstanbul Şampiyonluğu başarılarını elde etti. 2004 yılından itibaren eğitmen/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Tanju Alili

Gençlik Geliştirme Direktörü

1984 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümünü futbol antrenörü olarak tamamladı. On yedi yıl süren futbolculuk yaşantısı içerisinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Küçükköy Spor Kulübü, Bayrampaşa Spor Kulübü, Bayrampaşa Teknik Spor Kulübü, Feriköy Spor Kulübü ve Çapa Spor Kulübü futbol takımlarında oynadı. Futbolculuk kariyeri boyunca kulüpler bazında üç İstanbul futbol şampiyonluğu elde etti. Okul bazında ise iki üniversiteler arası İstanbul futbol Şampiyonluğu, iki üniversiteler arası Türkiye futbol şampiyonası derecesi, iki üniversiteler arası İstanbul futsal Şampiyonası derecesi, iki üniversiteler arası Türkiye futsal şampiyonası derecesi başarıları elde etti. 2009 yılından itibaren Galatasaray Etiler-Üsküdar Futbol Okullarında görevini sürdürmekte. On üç senedir eğitmen/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Fatma Demirkıran

İdari Koordinatör

1996 yılında İstanbul da doğdu. İlk, orta, lise ve üniversitesini İstanbulda bitirdi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halka İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Kurumsal kimlik, liderlik eğitimi, reklam tasarımı ve sosyal medya yönetimi eğitimleri aldı. Medeniyet üniversitesi Bilim Tarihi bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

kadro-img

M.Burak Otyakmaz

Psikolojik Performans Danışmanı

Uzm. Psikolojik Danışman, Spor ve Performans Psikolojisi Danışmanı ve PscycProject kurucu ortağı. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimi almaya başladı. Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü ve Beylerbeyi Spor Kulübü’nün Futbol A Takım ve Altyapılarında Spor Psikoloğu olarak çalıştı. İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans programına kabul edildi. Yine bu bölümde Bireysel Psikolojik Danışmanlık süpervizyonu verdi. Futbol oyuncularına yönelik, TFF ve MEB’in ortak projesi olan Meral-Celal Aras Spor Lisesi’nde Psikolojik Performans Artırımı ve Psikososyal gelişim kapsamında çalışmalar yaptı. Spesifik olarak “Uygulamalı Spor Psikolojisi” alanında hizmet veren ilk şirket olan Sportslab’i kurdu, aynı zamanda Bilgi Üniversitesi “Uygulamalı Spor Psikolojisi Sertifika Programı” ve Marmara Üniversitesi “Sporda Çocuk Koruma Sertifika Programı” koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. Kasımpaşa S.K. Psikoloji Departmanı Sorumlusu ve Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

kadro-img

Ezgi Eri

Psikolojik Performans Danışmanı

Uzm. Aile ve Çift Terapisti / Sporda Psikolojik Performans Danışmanı/ Öğretim Görevlisi - Medipol Üniversitesi / PsychProject Kurucu Ortağı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde ‘Aile Danışmanlığı ve Eğitimi’ lisansüstü eğitimine kabul edilerek akademik çalışmalara yönelme imkanı bulmuştur. Sporcu çocuklar ve onların aileleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda TFF tarafından düzenlenen Sporda Psikolojik Performans Danışmanlığı eğitimine katılarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Kasımpaşa S.K. Psikolojik Performans Danışmanı ve Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra kurucu ortağı olduğu PsychProject ile birlikte çeşitli proje ve eğitimlerde yine “sporda çocuk koruma, genç sporcuların gelişimi ve aile iletişimleri üzerine çalışmalarına devam ederken, sporcu psikolojik performans danışmanlığı ve sporcuların aile danışmanlığını yapmaktadır.

kadro-img

Asya Zeynep Yıldırım

Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen

1995’te Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini Florence Nightingale İstanbul Bilim Üniversitesinden Diyetisyen olarak tamamlayıp mezun oldu. Staj sürecinde çeşitli futbol klüpleri, klinik stajlar (tıbbi beslenme), toplu beslenme sistemlerini detaylı olarak görmüştür. Kendisi Tübitak MARTEK Deneysel Tıp, ilaç Ar-Ge Araştırma Görevlisi olarak ve çeşitli spor salonlarında meslek hayatına devam etmektedir.

kadro-img

Harun Sönmez

Basketbol Eğitmeni

1996 yılında İstanbulda doğdu. Mobil S.K. ve ÇSK bünyesinde basketbol oynadı. 2018 yılında Sırbistan Belgrad Üniversitesi’nden mezun oldu. Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulu, Beşiktaş Basketbol Okulu, Avrupa KSK, Olimpos SK ve Emlak Konut Spor Kulübü’nde antrenörlük yaptı. Sırbistan da Janko Lukovski ile beraber çalıştı ve yardımcı antrenörlüğünü yaptı. Basketbolda düzenlenmiş birçok organizasyonda ve yaz ve kış kamplarında oyunculuk da dahil olmak üzere yer aldı.

kadro-img

Bora Kızıltoprak

Basketbol Eğitmeni

1999 yılında İstanbul’da doğdu. Basketbola 7 yaşında Pertevniyal Spor Kulübünde başladı. Sporculuk hayatına Basketbol Akademi Spor Kulübü ve Çağdaşlar Spor Kulübünde devam etti. 2009 yılında lisansı çıktıktan sonra 6 yıl lisanlı olarak basketbol oynadı. 9 senelik basketbol oyunculuk kariyerini 2015 yılında geçirdiği sakatlık sebebiyle sonlandırmak zorunda kaldı. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı. Basketbola 2019 yılında Bahçelievler Basketbol Spor Kulübünde antrenör olarak geri döndü. Bir sezon boyunca burda çalışan Bora Kızıltoprak'ın eğitim hayatı Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde hâlen devam etmektedir.

kadro-img

Safa Harmankaya

Yüzme Eğitmeni

1988 yılında İstanbul'da doğdu. Sakarya Üniversitesi Besyo mezunu ve 2. Kademe yüzme antrenörlüğü belgesine sahip. Bahçelievler Belediye Spor Kulübü, Arel Koleji Spor Kulübü, FMV Işık Spor Kulübü, MEF okullarında beden eğitimi öğretmeni olarak görev yaptı.

kadro-img

Tuğçe Bayram

Yüzme Eğitmeni

1995 yılında İstanbul'da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu antrenörlük eğitimi bölümünü birincilik ile bitirdi. Sporculuk hayatı küçüklükten bu yana cimnastik ile başladı daha sonra yüzme ile devam etti. Dört yıldır yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Aylife Spor salonu yüzme havuzu, Etki Okulları, Ay Spor Okulları, Bizimevler Yaz Spor Okulları ve Favori Spor Okullarında eğitmenlik yaptı. Uzmanlık spor branşı yüzmedir. TYF 3.kademe yüzme antrenörlük belgesine sahiptir. Şuan da Galatasaray Bahçeşehir Spor Okulları bünyesinde yüzme antrenörlüğü yapmaktadır.

kadro-img

Gülen Albayrak

Cimnastik Eğitmeni

1994 yılında Tokat'ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümünü step-aerobik antrenörü olarak tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Antrenörlük kariyerine Beylikdüzü Gençlik Spor Kulübünde başlamış, daha sonra Beylikdüzü Yıldızlar Cimnastik Spor Kulübü ve Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor Okullarında jimnastik antrenörü olarak devam etmiştir. 2017'den itibaren bir devlet okulunda beden eğitimi ve spor öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 5 senedir eğitmenlik/antrenörlük yapmaktadır.

kadro-img

Dilan Vural

Step Aerobik Eğitmeni

1994 yılında Mardin’de doğdu. Balıkesir üniversitesi Beden eğitimi ve spor Yüksekokulunda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü öğretmen olarak tamamladı. Balıkesir’de öğrenciliği süresince B-Fit kadınlara özel spor salonunda antrenörlük yaptım. Öğretmen olarak önce Yunus Emre ortaokulunda ardından Söğütlüçeşme ortaokulunda çalışmaya başladı. Bakırköy ve Bahçelievler B-Fit de antrenörlük yapmaya devam etti. 6 senedir antrenörlük ve öğretmenlik yapmaktadır.

kadro-img

Özgecan Şentürk

Satranç Eğitmeni

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Bahçeşehir Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Türkiye Satranç Federasyonu ikinci kademe satranç antrenörüdür. Antrenörlük kariyerine Bahçeşehir Kolejlerinde başlamış ardından TED Koleji’nde devam etmiştir. Şu anda MEF Okullarında satranç öğretmenliği yapmaktadır. 7 yıldır çeşitli kulüplerde eğitmenlik yapmaya ve takım koçluğu görevini sürdürmeye devam etmektedir.

kadro-img

Altan Aka

Maker ve Robotik Kodlama Eğitmeni

1998 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliğini 2015 yılında bitirdi. MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde 3 yıldır Bilgisayar Öğretmeni olarak görev almaktadır. Aynı zamanda MEF Bahçeşehir Okullarında maker eğitimi vermektedir. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde bilgisayar derslerinde görev almıştır. Okuldaki maker dersleri ile birlikte aynı zamanda okuldaki yarışmalarda takım koçluğu yapmaktadır. Verdiği dersler ve yapılan işler şunlardan oluşmaktadır; Maker Çocuk - Maker Jr. - 3D Tasarım - Robotik Kodlama (Ev3 ve WeDo 2.0 ile blok kodlama ve Scratch blok kodlama)

Bizimle çalışmak ister misiniz ?

CV Gönder